معماری
خانه / درباره ما

درباره ما

دریچه ای نو به سوی تبلیغات هدفمند با نیاز فردا

کانون آگهی و تبلیغات نیاز فردا با شماره مجوز 3512 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه های متنوع تبلیغاتی از قبیل آگهی نامه، کاتالوگ، فولدر، بروشور، سربرگ، ست اداری، تراکت، کارت ویزیت، سررسید، تقویم، هدایای تبلیغاتی و …

آگهی نامه  “نیاز فردا” در زمینه های مختلف تبلیغاتی این افتخار را دارد با توجه به تاثیر گذاری تبلیغات چاپی از نوع قطع A4  گلاسه گرم بالا و هزینه های منطقی آن نسبت به انواع دیگر تبلیغات، به عنوان یکی از گزینه های تبلیغاتی موثر و برتر در خدمت مشتریان عزیز باشد.

احترام و توجه به سلایق و خواسته های مخاطبان ، نوآوری ، خلاقیت در زمینه طراحی آگهی ها بارزه آگهی نامه “نیاز فردااست .

از مزایای دیگر این تیم می توان به مواردی دیگر اشاره کرد از قبیل بازدید مشتریان محترم در تمام مراحل کاری از جمله چاپ ، توزیع و تعداد تیراژ که همین موضوع می تواند به منزله صداقت و وفاداری به مشتریان عزیز باشد.

نیاز فردا  با کادری جوان، مجرب و پیشینه تبلیغاتی طولانی از نوع خودشان کار بلد، توانسته است همواره رضایت مشتریان را جلب کند.

نیاز فردا” در 23 منطقه به شرح ذیل فعالیت می نماید:

 

قابل به ذکر است که این تیم همه روزه برای بهبود، ارتقاء، توسعه و بهتر شدن آگهی نامه تمام سعی و تلاش خود را جهت راضی نگه داشتن مشتریان انجام میدهد تا آگهی دهندگان را به اهداف تبلیغاتی خودشان نزدیک تر کند.

قالب وردپرس